За наш клиент търсим:

ХИГИЕНИСТ/КА

Отговорности и задължения:
• Почистване на обект Фитнес и СПА спрямо утвърдени дневни задачи.

Изисквания:
• Организирана и дисциплинирана личност с желание и мотивация за работа.

Предлагани условия:
• Трудов договор със срок на изпитание 6 месеца;
• Работа на смени, 8 часов работен ден (4 дни се работи, 2 дни се почива), 1-ва смяна от 6:00-14:30 часа; 2-ра смяна от 13:00-21:30 часа;
• Конкурентно възнаграждение;
• Ваучери за храна;
• Ежемесечни бонуси при постигнати добри резултати;
• Допълнителни социални придобивки;
• Местонахождение на работното място – гр. София, ул. Сан Стефано .

Ако считате, че отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете своя автобиография на български език със снимка. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени за интервю. Данните, които ни предоставяте, са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Агенция за подбор на кадри “Хермес 2018” притежава удостоверение № 2514 / 19.04.2018 г., издадено от Министерство на труда и социалната политика, за извършване на посредническа дейност при наемане на работа за територията на РБългария.