За наш клиент търсим:

Домашен/на помощник/ца

Отговорности и задължения:

  • Ежедневна поддръжка на хигиената в дома – почистване, пране, гладене;

Изисквания:

  • Средно образование;
  • Опит в почистването на дом или офис;
  • Опит в пране и гладене нa дрехи и спално бельо;
  • Наличието на шофьорска книжка ще се счита за предимство;
  • Организирана и дисциплинирана личност с желание и мотивация за работа.

Предлагани условия:

  • Трудов договор със срок на изпитание 6 месеца;
  • Работно време: от 09:00-17:30 часа, 30 мин. обедна почивка;
  • Конкурентно възнаграждение;
  • Годишен отпуск;
  • Служебен телефон;
  • Местонахождение на работното място – гр. София, кв. Горубляне.

Ако считате, че отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете своя автобиография на български език със снимка. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени за интервю. Данните, които ни предоставяте, са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Агенция за подбор на кадри “Хермес 2018” притежава удостоверение № 2514 / 19.04.2018 г., издадено от Министерство на труда и социалната политика, за извършване на посредническа дейност при наемане на работа за територията на РБългария.