За наш клиент търсим:

Ref № – 024 – 26 – „Product Trainer“

Отговорности и задължения:

  • Водене на обучения на персонала на спортни магазини относно предлаганите стоките;
  • Изготвяне на презентации с Power Point;
  • Водене на комуникация по имейл и телефон на английски с ръководителите на екипа.

Изисквания:

  • Минимум 1 година опит в търговията на дребно, за предпочитане в индустрията за облекло и спортни стоки;
  • Владеене на английски език писмено и говоримо – минимум ниво B2;
  • Добри умения с Power Point;
  • Комуникативност, гъвкавост и способност за работа в екип;
  • Лоялност, отговорност, организираност, точност и коректност към поетите задължения.

Предлагани условия:

  • Трудов договор със срок на изпитание 3 месеца;
  • Работно време: от 09:00 до 18:00 часа;
  • Конкурентно възнаграждение;
  • Отлична атмосфера и условия на труд;
  • Възможност за изява и дългосрочно кариерно развитие;
  • Ваучери за храна;
  • Карта за градски транспорт;
  • Бонуси при постигнати високи резултати;
  • Местонахождение на работното място: хибридно – на място в магазините в гр. София и от вкъщи.

Ако считате, че отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете своя автобиография на български език със снимка. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени за интервю. Данните, които ни предоставяте, са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Агенция за подбор на кадри “Хермес 2018” притежава удостоверение № 2514 / 19.04.2018 г., издадено от Министерство на труда и социалната политика, за извършване на посредническа дейност при наемане на работа за територията на РБългария.