За наш клиент – фирма работеща над  20 години, в сферата на производството на високоефективни екологични продукти търсим

Ref №  – 022 – 050 – Регионален търговски мениджър Фотоволтаика за гр София и за гр Шумен

Отговорности и задължения:

  • Създава, поддържа и развива търговски отношения с проектанти и отговорници – фотоволтаични системи;
  • Осигурява периодични търговски посещения при настоящи и потенциални клиенти;
  • Изготвя периодични отчети за работата си.

Изисквания:

  • Образование – висше;
  • Висше техническо образование е съществено предимство;
  • Владеене на английски език;
  • Много добра компютърна грамотност;
  • Умение за водене на търговски преговори;
  • Активен шофьор с възможност за пътувания;
  • Способност за приоритизиране на задачите;

Предлагани условия:

  • Трудов договор с 6 месеца срок на изпитване;
  • Работно време –  09,00 до 17,30 часа;
  • Възнаграждение – фиксирано месечно заплащане + процент от оборота;

Местонахождение на работното място – две позиции – една за гр Шумен и друга за гр София.

Ако считате, че отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете своя автобиография на български език със снимка. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени за интервю. Данните, които ни предоставяте, са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Агенция за подбор на кадри “Хермес 2018” притежава удостоверение № 2514 / 19.04.2018 г., издадено от Министерство на труда и социалната политика, за извършване на посредническа дейност при наемане на работа за територията на РБългария.