За наш клиент  търсим хигиенист/ка.

Отговорности и задължения:

  • Поддържане хигиената в офиса и прилежащите територии;
  • Ежедневно почистване на прах от мебели и техника в офиса;
  • Почистване и дезинфекциране на санитарни помещения;
  • Периодично почистване на прозорци и климатици;
  • Изхвърляне на боклука от офиса;

Изисквания:

  • Завършено средно образование;
  • Комуникативни умения;
  • Умения за работа в екип;
  • Организирана и дисциплинирана личност с желание и мотивация за работа;
  • Опит на подобна позиция ще се счита за предимство;

Предлагани условия:

  • Трудов договор с 6 месеца срок на изпитване;
  • Работно време –  09,00 до 17,30 часа;
  • Конкурентно заплащане, карта за градски транспорт, служебен телефон;
  • Местонахождение на работното място София, кв „Витоша“.

Ако считате, че отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете своя автобиография на български език със снимка. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени за интервю. Данните, които ни предоставяте, са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Агенция за подбор на кадри “Хермес 2018” притежава удостоверение № 2514 / 19.04.2018 г., издадено от Министерство на труда и социалната политика, за извършване на посредническа дейност при наемане на работа за територията на РБългария.