Клиент ни е водеща компания доставчик на съдържание за регулирани пазари по целия свят, за слотове, казина на живо, бинго, скреч карти и др.

Отговорности и задължения:

  • Намиране и привличане на активни и пасивни кандидати чрез различни канали – бордове за работа, професионални мрежи, социални медии и др.;
  • Работи с мениджърите по наемане, за да разбере изискванията на всяка позиция;
  • Проучване на пазара и идентифициране на нови и ефективни платформи и приложения за набиране на персонал;
  • Създаване и публикуване на обяви за свободни работни места в платформи за работа и социални мрежи;
  • Комуникация с кандидатите и навременна обратна връзка;
  • Организиране и провеждане на интервюта съвместно с ръководителя на съответния отдел;
  • Събиране и обработка на необходимата документация;

Изисквания:

  • Опит в набирането и подбора на персонал ще се счита за предимство;
  • Английски и български език на ниво В1 по европейската езикова рамка;
  • Отлични умения за Microsoft Office;
  • Ориентация към резултати и способност за приоритизиране на задачите;
  • Отлични комуникативни умения и умения за справяне навреме със сложни ситуации;
  • Инициативност, отговорност, отдаденост и силно желание за развитие.

Предлагани условия:

  • Трудов договор с 6 месеца срок на изпитване;
  • Работно време – 8 часов работен ден от понеделник до петък;
  • Местонахождение на работното място – София, жк. Дружба;
  • Конкурентно възнаграждение.

Ако считате, че отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете своя автобиография на български и английски език със снимка. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени за интервю. Данните, които ни предоставяте, са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Агенция за подбор на кадри “Хермес 2018” притежава удостоверение № 2514 / 19.04.2018 г., издадено от Министерство на труда и социалната политика, за извършване на посредническа дейност при наемане на работа за територията на РБългария.